קצת עלינו...

ברוכים הבאים ל-brook-it הבלוג של האחיות תוכן – שירי והילי ברוק.

אחרי שנים בענף התקשורת ועבודה במשרדי פרסום ובמערכות עיתונים בהן כתבנו, ערכנו ושכתבנו את עצמנו לדעת, הבנו סוף סוף שטובות השתיים מן האחת וחברנו לפרויקט משפחתי משותף חובק עולם.

הבלוג, שנולד בשיחת ווטסאפ בין הילי בז'נבה לשירי בתל אביב, מלווה את החיים שלנו בשתי יבשות נפרדות, רחוקות זו מזו פיזית, אך קרובות בתחומי העיסוק והעניין, כמו שרק שתי אחיות שגדלו יחד באייטיז בקיבוץ איילת השחר שבגליל וחלקו אוסף מכתביות של דאלאס ומדבקות של הולי הובי, יודעות.

שירי ברוק שגיא

שירי ברוק-שגיא, ילידת 1973, אמא של תמר ושל עשרות בובות פרווה עם עיניים גדולות. מתגוררת, חיה ונושמת ים-של פיח תל אביבי ללא הפסקה כבר למעלה מ-20 שנה.

עורכת מגזינים ואתרים, תכניות בישול ותוכן קולינרי וכותבת בתחומי אוכל, תזונה, בריאות, עיצוב, וולנס ודיגיטל. ואף מילה על לייף סטייל או שירה.

מחממת את כיסא העורכת במערכות טלוויזיה ועיתונות החל מ-2005. בין ביס לביס הספקתי לערוך בין השאר מגזינים כמו "דרך האוכל", "נישה" ו"הורים וילדים" ועשרות תכניות בישול ב"ערוץ האוכל" עם מיטב השפים והטאלנטים (מיקי שמו, מיכל אנסקי, עומר מילר אביב משה ועוד רבים וטעימים).

בין ערגליות עבשות בישיבות תוכן לביקורת גורמה במסעדות והתלבטות חודשית אם לשים על השער את אהרוני או צ'ופסטיק, ערכתי גם שני ספרי בישול ("מכאן ומשם – בקטן" לליאורה קרן ואת רב המכר הדו לשוני "מטבח של שלום" לכיפאח דסוקי, שתורגם גם לאנגלית) וספר נוסטלגיה מצליח ("במבט לאחור, אמיר שרצר).

כיום עורכת במגזין "מנטה" מבית ידיעות אחרונות ונהנית מאיזון בין עריכת תכנים קלילים כמו חידושים בחקר המוח לתכנים כבדים ממש כמו: איך לבחור לק נושם?

הילי ברוק בלום

ילידת 1976, נשואה לכפיר, ד"ר לפיסיקה ואמא של חלקיק חמוד בשם איתמר. מתגוררת בשוויץ, אוכלת באיטליה ועושה קניות בצרפת.

קופירייטרית ואשת קריאיטיב משופשפת ואושיה בקבוצת הווטסאפ המשפחתית, מבשלת ואופה קמפיינים פריכים ועסיסיים משנת 1999.

שותפה ביצירת אינספור פרסומות ותכנים שיווקיים בכל אמצעי המדיה למותגים כמו: טבעול, דואר ישראל, בזק, אסם, פאנטה, ML , פרוקטר אנד גמבל, דיינרס, מועצת הירקות, עיריית תל אביב, מגדל, עלית, נוקיה, דיסקונט, תמיר פישמן, המכללה למנהל, ארקיע ועוד רבים וטובים.

שנים של עבודה במשרדי פרסום לימדו אותי שני דברים: הרעיונות הכי טובים באים במקלחת (כשאין לך עם מה לכתוב אותם…) ולא טוב לאכול פיצה אחרי עשר בלילה.

לאחר סיבוב נדודים בדירות שכורות בתל אביב, מגורים לתקופה בת ארבע שנים בעיר פרינסטון בארה"ב וחזרה מרגשת לישראל היישר לעיר המדע והבורקס – רחובות, החלטנו לטרוף את הקלפים ולעשות רילוקיישן לז'נבה. בזמן שהמדען חוקר במאיץ החלקיקים ב-CERN את סודות היקום, אני מגלה את אירופה וחוקרת את סודות הגרוייר.

 

נשמח מאוד לשמוע מכם!
מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נושא או בקשה – אנא השאירו פרטים בתיבה ונחזור אליכם בהקדם!
להזמנת עבודות קופי ולשיתופי פעולה עסקיים, ניתן לפנות אל הילי במייל: brookhili8@gmail.com

שם *
אימייל *
הודעה *

נשמח מאוד לשמוע מכם!
מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נושא או בקשה – אנא השאירו פרטים בתיבה ונחזור אליכם בהקדם!
להזמנת עבודות קופי ולשיתופי פעולה עסקיים, ניתן לפנות אל הילי במייל: brookhili8@gmail.com

שם *
אימייל *
הודעה *